لینک دانلود@تحقیق در مورد دستورالعمل کنترل کیفیت 14 ص @

تحقیق در مورد دستورالعمل کنترل کیفیت 14 ص |1631002|online-uni-down|تحقیق در مورد دستورالعمل کنترل کیفیت 14 ص ,دستورالعمل کنترل کیفیت 14 ص,دانلود تحقیق در مورد دستورالعمل کنترل کیفیت 14 ص ,دستورالعمل,کنترل,کیفیت,
در حال حاظر شما فایل با عنوان تحقیق در مورد دستورالعمل کنترل کیفیت 14 ص را دنبال می کنید .

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات

دسته بندی : وورد

نوع فایل : .doc ( قابل ويرايش و آماده پرينت )

تعداد صفحه : 12 صفحه

قسمتی از متن .doc :

دستورالعمل کنترل کیفیت

کنترل کیفیت از بدو ورود مواد اولیه به کارخانه انجام می شود و در صورت داشتن استانداردهای مورد انتظار ویژگی های مورد نظر پس از تست از نظر خلوص ....) به انبارهای مواد اولیه منتقل می شود.

در قسمت آماده سای مواد ترکیب صحیح مواد – رعایت درجه حرارت لازم جهت ترکیب اولیه – سرد شدن مواد میکس شده تا دمای محیط کنترل می شود. همچنین ترموستات میکسر توسط ترمومترهای مرجع و استاندارد نیز کنترل می شود تا از خطای حرارت و مشکلات بعدی جلوگیری شود.

مواد قیف مواد از نظر استفاده از لک های ریز و مخصوص جهت پیش گیری از ورود ناخالصی ها به داخل اکسترور چک می شود .

دماهای المنت و صحت المنت ها بصورت مداوم توسط ترمومتر مرجع کنترل می شود لذا تغییر دمای اکسترودر تا حد امکان کنترل می شود.

پس از ورود مواد از اسکترودر از لحاظ سرد شدن کامل لوح و نداشتن مشکل فرآیندی بازدید می شود.

جت پرینترها از لحاظ درج مارک و مشخصات صحیح بر روی محصولات بررسی می شود.

انجام برش صحیح و قائم توسط اره مخصوص PVC و حصول اطمینان از اینکه برشها در قطع 6 متری انجام شوند.

راست بودن کوبله و وضعیت ظاهری – نداشتن سوختگی و یکنواختی و ... در خط تولید و حین فرآیند چک می شود.

بررسی ابعاد و وزن و طول مؤثر بصورت رندوم از هر خط و هر ساعت 3 بار انجام می شود.

آزمونهای ضربه – ویکات و دی کلرومتان معمولاً در هر شیفت 2 یا 3 بار انجام می شود.

آزمون بازگشت حرارتی بصورت روزانه انجام می شود.

تعیین درصد وزین نیز (با توجه به ثابت بودن فرمولاسیون) جهت حصول اطمینان توسط آزمایشگاه آریانام انجام می شود.

فرآیند تولید – چگونگی و اجرا

جهت فرآیند نمودن PVC و رسیدن به ویژگی ها و خواص مورد انتظار در محصول تولیدی باید یک سری افزودنی ها بسته به محصول نهایی و ویژگی های آن به آن بیافزائیم. به علت ناپایداری حرارتی PVC ، آن پایدارکننده های حرارتی اضافه می شود تا فشار و حرارت داخل اسکترودر منجر به سوختگی و آزادسازی گاز HCL نشود. در ساخت لوله های PVC از PVC سخت یعنی بدون نرم کننده استفاده می شود. همچنین کبنات کلسیم به عنوان پر کننده استفاده می شود تا ضمن رسیدن به خواص فیزیکی متناسب، صرفه اقتصادی نیز داشته باشد.

از آنجا که لوله های PVC در معرض نور و اشعه خورشید هستند از پایدار کننده های نوری استفاده می شود تا ضمن افزایش پایداری نوری مقاومت در مقابل فرساش آب و هوایی را نیز ایجاد نماید.

روان کننده ها جهت کاهش گرانروی مذاب و پیش گیری از چسبیدن مواد به تجهیزات استفاده می شوند. مواد اولیه (شامل pvc – پایدار کننده حرارتی – پایدار کننده نوری – روان کننده – پر کننده و ...) با درصدهای مناسب که بهترین باز خورد در محصول را بدست دهد در داخل میکسرها با هم در دمای مشخص ترکیب می شود و بصورت همگن نیز در می آید. سپس مواد سرد می شود تا دمای محیط در داخل اکستروردها ریخته می شود.

داخل اکسترودر از طریق حرکت مارپیچ ها و حرارتهای المنت ها و فشار زیادی که وارد می شود، پلیمویزاسیون اتفاق می افتد و مواد در قالب شکل لوله دلخواه (سایز مورد نظر) را گرفته و از اکسترودر خارج می شود سپس سرد شده از طریق جریان آب و بوسیله خلأ به لوله شکل گرد و استوانه ای داده می شود.

کشنده ها لوله را از اکسترودر بیرون می کشد تا تولید محصول بصورت پیوسته و بدون وقفه باشد. در طول فرآیند تولید از جت پرینترها جهت درج مارک و مشخصات محصول، همچنین درج تاریخ و زمان تولید جهت امکان ردیابی استفاده می شود.

لوله ها در قطع 6 متری برش داده می شود و توسط دستگاه کوبله، کوبل و قابل فیت شدن می شود.

محصولات با توجه به سایز و مشخصات در قفسه های مربوط در انبار قرار می گیرند.

نصب و اجرا :

محصولات بصورت لوله های چسبی هستند و جهت نصب سیستم لوله کشی از چسبهای مخصوص pvc استفاده می شود. به علت استفاده از افزودنی های نوری محصولات در مقابل اشعه خورشید مقام هستند، در نتیجه اسکان نصب بر روی سطح نیز وجود دارد.

حوزه های کاربردی مطابق با استاندارد ملی 9119

B ( حوزه کاربرد جهت استفاده روکار ساختمان یا برای اجزا بیرون ساختمان که به دیوار نصب می شوند.

D ( حوزه کاربرد در فاصله یک متر و کمتر از ساختمان جایی که لوله ها و اتصالات در زمین دفن می شوند و به سیستم اصلی، خروجی فاضلاب شهری وصل می شوند.

BD ( جهت کاربرد هر دو حوزه D و B

جهت استفاده مدفون در خاک در محدوده بنای ساختمان فقط مجاز به استفاده از اجای BD با قطرهای خارجی اسمی بزرگتر یا مساوی با 75 میلیمتر هستیم.مطالب دیگر:
📂کتاب آموزش اکسل📂آموزش نرم افزار حسابداری همکاران سیستم📂کتاب تکنیک فروش در بازاریابی📂آموزش مکالمه عربی لهجه عراقی📂پاورپوینت مدیریت جهادی و جهاد فرهنگی📂پاورپوینت عجیب ترین روستاهای ایران📂پاورپوینت انواع بتن و کاربردهای آن ها در 368 اسلاید کاربردی، آموزشی و کاملا قابل ویرایش📂پاورپوینت مدیریت سرمایه در گردش در مدیریت مالی📂طرح توجیهی احداث نهالستان📂طرح توجیهی احداث گلخانه برای تولید محصولات گلخانه ای📂طرح توجیهی تاسیس آموزشگاه طراحی سنتی📂طرح توجیهی تاسیس شیرینی پزی📂طرح توجیهی تكثیر و پرورش آبزیان📂طرح توجیهی طرح توجیهی سفره عقد📂طرح توجیهی کارخانه تولید پوشاک کودکان📂پاورپوینت استاندارد حسابداری شماره 19 (تركیبهای تجاری)📂پاورپوینت استاندارد حسابداری شماره 20 (حسابداری سرمایه گذاری در واحدهای تجاری وابسته)📂پاورپوینت استاندارد حسابداری شماره 21 (حسابداری اجاره ها) همراه با مثالهای تشریحی📂پاورپوینت استاندارد حسابداری شماره 22 (گزارشگری مالی میان دوره ای)📂پاورپوینت استاندارد حسابداری شماره 23 (حسابداری مشارکتهای خاص)📂پاورپوینت استاندارد حسابداری شماره 24 (گزارشگری مالی واحدهای تجاری در مرحله قبل از بهره برداری)📂پاورپوینت استاندارد حسابداری شماره 25 (گزارشگری بر حسب قسمتهای مختلف)📂پاورپوینت استاندارد حسابداری شماره 26 (فعالیتهای کشاورزی)📂پاورپوینت استاندارد حسابداری شماره 27 (طرحهای مزایای بازنشستگی)📂پاورپوینت استاندارد حسابداری شماره 28 (فعالیتهاى بیمه عمومى)